Przejazdy do Austrii

Komfortowe przejazdy do Austrii
dla Ciebie i Twoich bliskich

Przejazdy do Szwajcarii

Komfortowe przejazdy do Szwajcarii
dla Ciebie i Twoich bliskich

Przejazdy do Włoch

Komfortowe przejazdy do Włoch
dla Ciebie i Twoich bliskich

Przewozy do Włoch

+327 65 18 944
Zobacz więcej

Przewozy do Austrii

+48 503 051 408
Zobacz więcej

Przewozy do Szwajcarii

+48 503 051 408
Zobacz więcej

Nasza flota

Nasza flota to samochody marki Mercedes Sprinter. Samochody są w pełni komfortowe przystosowane do przewozu pasażerów na dłuższych trasach. Dzięki temu podróż okaże się nie tylko szybka, ale również wygodna i bezpieczna.

Każdy samochód jest wyposażony w klimatyzację, system wspomagania hamowania ABS oraz system kontroli trakcji ESP. Dodatkowo na wyposażeniu każdego busa jest system nawigacji satelitarnej GPS, co umożliwia sprawniejszy przejazd, omijanie korków, a dzięki temu zmniejszenie czasu podróży.

Nasze samochody posiadają aktualne badania techniczne, są w 100% sprawne i przystosowane do przwozu osób jaki i bagaży. Wszystkie nasze samochody są regularnie serwisowane w autoryzowanych stacjach diagnostycznych.

Na obszarze Unii Europejskiej transport międzynarodowy podlega bardzo rygorystycznym zasadom i kontrolom - posiadamy wszelkie niezbedne uprawnienia do przewozu zarówno osób jak i towarów.

Dbamy o bezpieczeństwo przewożonych przez nas towarów. Istnieje możliwość podpięcia przyczepki oraz przewozu przedmiotów o większym gabarycie np. rówerów, mebli czy też skuterów.